NOWOŚĆ! Peelingi chemiczne w MiLady :)

Jesienne dni mają swoje plusy-to idealny czas na kwasy! 🤗

Zapraszam do skorzystania z linii peelingów medycznych Mandel Peel

Peeling to proces złuszczania naskórka. Podczas kuracji usunięta zostaje warstwa martwych komórek naskórka, a odsłonięte zostają świeże, zdrowe komórki. Usunięcie warstwy powierzchniowej inicjuje odpowiednią odbudowę i przebudowę głębiej położonych komórek.

Peeling medyczny jest doskonały dla osób w każdym wieku. Reguluje skórę i ściąga pory nastolatkom, pomaga zachować gładką i promienną cerę dwudziestolatkom, po trzydziestce poprawia odcień i ujednolica kolor skóry oraz pozwala na ekspresową odnowę skóry dojrzałej. Szczególnie polecany jest wówczas, gdy skóra jest bardzo zaniedbana i wymaga natychmiastowej rewitalizacji.

Wszystkie peelingi z kwasem migdałowym charakteryzują się mniejszą agresywnością w porównaniu z innymi peelingami chemicznymi. Zabiegi z wykorzystaniem peelingów Mandel poprawiają w nieinwazyjny sposób wygląd skóry. Jest ona zrewitalizowana i świetlista

Zabieg jest bezbolesny, trwa ok. 20-tu minut, wywołuje lekkie swędzenie, czasem zaróżowienie skóry. Złuszczanie skóry jest stopniowe, łuskowate(ale tak samo skuteczne co mocne złuszczanie), łatwe do ukrycia poprzez nawilżenie kremami. Utrzymuje się przez parę dni, ale nie jest widoczne.

Peeling daje natychmiastowy efekt świetlistości i oczyszczenia skóry,działa odmładzająco i likwiduje przebarwienia. Idealny także na problematyczną skórę.
Nie wyłącza z życia codziennego, po zabiegu można śmiało iść do pracy.

Proponujemy różne formuły peelingów z kwasem migdałowym, w zależności od niedoskonałości i prolbemów skóry :

MANDEL S (kw.migdałowy w połączeniu z kw. salicylowym)

MANDEL T (kw. migdałowy z kwasem TCA)